Gratulację otrzymujesz darmowy prezent

Gratulacje otrzymujesz prezent i możliwość nagrody, wejdź i zarejestruj adres dostawy

KołobrzegPrasówkiz Kołobrzegu

Umowa podpisana. Znana jest data budowy Galerii Karuzela pod Kołobrzegiem

Na starcie tygodnia podpisano list intencyjny na platformę Centrum Handlowego Karuzela pod Kołobrzegiem. Wybuduje je firma Dekpol. Będzie wówczas najszybszy obiekt handlowy tej sieci handlowej w Polsce. Planowane rozpoczęcie plac budowlanych jest przypaść na starcie 2020 roku.

Umowa podpisana. Znana jest data budowy Galerii Karuzela pod Kołobrzegiem

Jak powstaje z podpisanych tekstów w ramach inwestycji powstanie obiekt handlowy o powierzchni całkowitej 25 500 m², w którym ujawni się kilkadziesiąt sklepów znanych sieci handlowych. Inwestycję będzie wyróżniać dobra forma architektoniczna z ważną liczbą świetlików nad ciągami komunikacyjnymi. Takie rozwiązanie, zwiększy nie tylko estetykę budynku, ale i wstęp do codziennego światła, co da zredukować zużycie energii elektrycznej.

Dekpol, jako generalny wykonawca inwestycji, będzie wyjątkowo odpowiedzialny za budowę infrastruktury komunikacyjnej i technicznej. W początkowym etapie zostaną zrealizowane prace ziemne oraz platforma pod budowę galerii i marketu budowlanego Leroy Merlin. W dalszej kolejności powstaną drogi wewnętrzne, chodniki i parking na 1000 miejsc postojowych, a i rondo w przeciągu drogi wojewódzkiej nr 163. Inwestycja zakłada również zaprojektowanie oraz wykonanie zewnętrznych terenów zielonych i elementów drobnej architektury. Wykonanie prac jest nastąpić w II kwartale 2021 r.

– Z racje na skomplikowane warunki gruntowe, w liczbie kolejności realizowane będą wsparcia i komunikacje gruntu. Wspólnie z wspólnikiem będziemy pracować nad projektem wykonawczym, w którym wykorzystamy nasze przeszłe doświadczenie. Dzięki niemu będziemy mogli wykonać optymalizacji prac ziemnych, konstrukcji i formy i ruszyć z ważną budową już na wiosnę. Będzie to teraz kolejny obiekt handlowy w polskim portfolio, ponieważ jestem pewny, że proces budowy przebiegnie łatwo i łatwo, a całość stanie się kolejnym zapewnieniem swoich umiejętności – powiedział dla portalu www.propertynews.pl Adam Olżyński, Dyrektor ds. Inwestycji i Wzroście Dekpol.

Centrum Handlowe Karuzela w Budzistowie zostanie wybudowane przy ulicy Krzywoustego w sąsiedztwu drogi ekspresowej S6.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x