Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

W ważnych dniach grudnia zaraz po raz 5 świąteczne ciężarówki Coca-Cola wyruszą w ogólnopolską trasę. Ten nowoczesny konwój św. Mikołaja, złożony z naturalnych amerykańskich ciężarówek, wpasie w niniejszym roku tylko 3 z własnych miast.

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

 

Tegoroczna trasa ciężarówki Coca-Cola zostanie wprowadzona wyłącznie tylko przez jednych internautów. Na układ ubiegłorocznej edycji Coca-Cola daje szansę wybrania każdych pomieszczeń, które odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Cola! Wśród nich istnieje także Kołobrzeg. Wystarczy, iż w dniach do 1 grudnia oddać jak największą dawka ważnych głosów w dedykowanym poście na Facebooku marki wpisując #Kolobrzeg [zobacz]

Akcja odbywa się w dwóch etapach. W czasie Stanu I ( do 1 grudnia), uczestnicy akcji wybierają 10 miast, do jakich powinna przyjechać świąteczna ciężarówka Coca-Cola. Hashtag należy podać w komentarzu pod postem konkursowym. Poprawnie wpisany hashtag z firmą miasta nie może wynosić polskich znaków, znaków interpunkcyjnych ani spacji. W sukcesie dwuczłonowych nazw miast, miasto winno być napisane łącznie. Tutaj znajdziecie pełny regulamin akcji —> Regulamin akcji

Do Poziomu II Akcji przechodzi 10 miast, które zdobyły najwięcej głosów uczestników. Wówczas zostanie opublikowany odrębny post, pod którym Uczestnicy mają okazję na nowo oddawać głosy na 10 miast wybranych w Okresie I. W 3 miastach, które uzyskają najwięcej głosów w Sezonie II Akcji, zostanie zorganizowany przyjazd świątecznej ciężarówki Coca-Cola. Druga tura głosowania potrwa do 6 grudnia.

Podczas eventów Coca-Cola zachęca do wspólnej zabawy przyjaciół i wszystkie rodziny. Będzie bogata m.in. wykonać zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającego bardzo realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będą wykonywać gry, konkursy i radości z nagrodami.

 

Zobacz również spa Kołobrzeg

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x