SAMOCHODY BĘDĄ JEŹDZIĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE MOŻNA NABYĆ BILETU U KIEROWCY

SAMOCHODY BĘDĄ KURSOWAĆ GDY W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE MOŻNA OSIĄGNĄĆ BILETU U KIEROWCY

W układu z pandemią wirusa COVID – 19, Komunikacja Publiczna w Kołobrzegu zmienia sposób obsługi użytkowników oraz pasażerów.
Od najbliższej soboty do usunięcia, wyłączona będzie sprzedaż biletów u kierowców. I zostanie wyznaczona strefa bezpieczeństwa kierowcy, w której wchodzić będzie wszystek zakaz przebywania pasażerów a przednie drzwi we każdych autobusach zostaną wyłączone z użytku.

Także z soboty, 14 marca autobusy podejmować się będą właśnie i wyłączenie według rozkładu jazdy w niedziele. Tym jedynym rozkład jazdy w dni robocze przestaje być prawi do usunięcia. Jak czytamy w profesjonalnym komunikacie Kasa Spółki będzie jednocześnie nieczynna. KM Kołobrzeg zaprasza wszystkich klientów o dokonywanie wpłat drogą elektroniczną. Punkty Obsługi Użytkownika na ul. Grochowskiej oraz Jagiellońskiej będą dobre bez zmian.

z serii biuro obsługi mężczyzny w stolicy Spółki nie będzie używać interesantów. – Na jakieś wątpliwości i zapytania odpowiadać będziemy jedynie telefonicznie, NR TELEFONU 94 35 173 51. Wszelkie odwołania pisemne ważna będzie złożyć do skrzynki umieszczonej od poniedziałku przed wejściem do Spółki Ważna je wywozić na adresy: Strefy Płatnego Parkowania: e.wojtowicz@km.kolobrzeg.pl oraz a.ciszewska@km.kolobrzeg.pl. Kontrola Biletów: j.pleskot@km.kolobrzeg.pl
– informuje KM Kołobrzeg.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x