Parkowanie w Kołobrzegu będzie droższe – przegłosowali

Większość radnych przegłosowała uchwałę o nowych strefach płatnego parkowania oraz uchwaliła nowy cennik za postój samochodów w współczesnych stanowiskach. Przeciwni podwyżkom byli radni opozycji. – Zwiększenie opłat niczego nie zmieni, podwyższy jedynie wpływy do budżetu – mówił Maciej Bejnarowicz z PiS.

Parkowanie w Kołobrzegu będzie droższe – przegłosowali

 

Jak podkreślali radni opozycji, ich daniem, projekt uchwały cierpiał na planu jedynie pozyskanie dodatkowych środków do miejskiej kasy, nie wpłynie natomiast znacząco na ratacyjność miejsc parkingowych czy zmniejszenie ruchu samochodowego w przestrzeni uzdrowiskowej.

Tak, przede każdym, przyczyny podwyżek i kolei w ustaleniu nowych stref parkingowych tłumaczyły natomiast władze miasta. Według urzędników, wjazd do powierzchni Oraz uważa się po prostu nie opłacać, oraz tymże samym zostanie ograniczony.

Gdy się zmienią to opłaty za wypoczynek w mieszkaniach parkingowych? W przestrzeni uzdrowiskowej wzrośnie ona do 3,90 zł za pierwszą godzinę parkowania, w powierzchni B – 2,50 zł.

Poprawią się również dotychczasowe strefy płatnego parkowania. Miasto zostanie wydane na powierzchnię A oraz B. Na mapce poniżej tekstu prezentujemy nowy podział.

Ludzie mają przecież płacić mało niż przewiduje nowa taryfa – dzięki Karcie Mieszkańca, jaka zamierza zapewnić im miesięczny abonament we wszelkich strefach za 60 zł (normalnie 250 zł – dop.red.).

Projekt uchwały został wyłoniony z kilkoma poprawkami; przede każdym wpasie w obcowanie z dniem 1 kwietnia przyszłego roku (poprawka Adama Hoka Nowy Kołobrzeg), ulica Arciszewskiego jest być płatna w poziomie od 1 czerwca do 31 sierpnia, nie cały rok (poprawka Kamila Barwinka Nowy Kołobrzeg), a mandat za brak ważnego biletu będzie można dać w ruchu 7 dni, nie jak wykonywałeś projekt 3 dni (poprawka Agnieszki Trafas Nowy Kołobrzeg).

 

Parkowanie w Kołobrzegu będzie droższe - przegłosowali

Parkowanie w Kołobrzegu będzie droższe - przegłosowali
Parkowanie w Kołobrzegu będzie droższe – przegłosowali
0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x