Gratulację otrzymujesz darmowy prezent

Gratulacje otrzymujesz prezent i możliwość nagrody, wejdź i zarejestruj adres dostawy

Kołobrzegz Kołobrzegu

OD PONIEDZIAŁKU CZĘŚĆ HOTELI ZAWIESZA DZIAŁALNOŚĆ. PRZEDSIĘBIORCY NADAL WYGLĄDAJĄ NA DECYZJĘ WOJEWODY O POTRZEBIE ZAMKNIĘCIA OBIEKTÓW

OD PONIEDZIAŁKU CZĘŚĆ HOTELI ZAWIESZA DZIAŁALNOŚĆ. PRZEDSIĘBIORCY NADAL CZEKAJĄ NA DECYZJĘ WOJEWODY O POTRZEBIE ZAMKNIĘCIA OBIEKTÓW

W normalni kołobrzeskich obiektów hotelowych, już od soboty, goście informowani są o potrzeby rezygnacji z dalszego pobytu w obecnych pomieszczeniach. Dobrze od poniedziałku przedsiębiorcy z części turystycznej chcą zawiesić działalność swoich pensjonatów, nadal czekają natomiast na decyzję wojewody w niniejszej sytuacji.

Oficjalne urzędowe rozporządzenie pewno istnieć zasadą do dalszych, tzw. działań osłonowych dla właścicieli hoteli, pensjonatów czy sanatoriów. Chodzi o uzyskanie ewentualnej pomocy w terenie zobowiązań kredytowych czy podatkowych dla przedstawicieli tej dziedziny.

Przypominamy; w piątek, 20 hotelarzy wysłało list do wojewody zachodniopomorskiego z potrzebą o wydanie decyzji w kwestii zamknięcia obiektów. Zadeklarowali, iż są gotowi na takie funkcjonowania w sposobie natychmiastowym.

Wiadomo, że połowę z właścicieli obiektów już zdecydowała o zawieszeniu działalności. – To jedno sensowne rozwiązanie, jesteśmy przecież odpowiedzialni za ludzi, którzy u nas pracują – słyszymy od jakiegoś z nich.

Do punktu wrócimy.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x