Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Aneta D. zaginęła jesienią 2018 roku. W październiku, w mediach pojawił się komunikat Policji o 37-letniej mieszkance Kołobrzegu. O łącznych zaginionych wykonywali na własnym portalu. Sprawa nabrała obrotów po zaginięciu Bogusławy R., tylko toż już powstaje z owoc procesowych i jednocześnie na to wskazywaliśmy już kilka miesięcy temu.

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

 

Zaginięcia Anety D. nikt nawet by nie zauważył, gdy nie wysłane smsy. – Przyszła taka reklama, iż posiada dość tego Kołobrzegu, sprzedałam mieszkanie, wyjechałam, nie szukajcie mnie, gdy będę wybierała to jedna się odezwę – mówi sam z członków rodziny zamordowanej kobiety. Toż stanowiła ostatnia wiadomość. Gdy sprawą Policja zainteresowała się już na znaczenie, pod kątem morderstwa, okazało się, iż ta wiadomość była wolny powodu. Wysłano ją do kilku przypadkowych osób, i do takich, z którymi zaginioną kobietę nic nie łączyło. Była dwa numery telefonu, żadnego nie odbierała. Dzwoniła do niej matka, podzieliło się dziwne, że nawet spośród nią nie chciała rozmawiać.

Sprawę Anety D. po dwóch tygodniach zgłoszono na Policję. Pokazało się, że tak, mieszkanie sprzedała. Tu nie wiadomo głęboko w jakich formach do tej sprzedaży doszło, natomiast nowy właściciel lokalu, kupił je legalnie, wszystko myśli na to, że z Mariusza G. Później Policja potwierdzi, że sms został odprawiony z doświadczenia granicznego w Kołbaskowie. Potem pokażę się, iż nie dostarczała ich Aneta D. Natomiast dziwna zaprezentowała się policjantom inna sytuacja. Gdy sprawdzali wątek sprzedaży bycia, jeśli je odwiedzili, jego różny nabywca pokazał, że zakupiłeś lokal z wszelkim wyposażeniem, a nawet z pracami osobistymi Anety D. W szafkach była bielizna, szlafrok. Pochodziło spośród obecnego, że kobieta wyjechała zagranicę, a nawet nie wzięła walizki również nie spakowała się.

Policja zaczęła podejrzewać, że Aneta D. nie żyje. – Zmarli nie potrzebują ubrań – mówłi nam funkcjonariusz znający sprawę. Zaczęto podejrzewać, że związek spośród obecnym zapewne posiadać Mariusz G. Tyle, iż nie było wówczas takie proste. Jego funkcja w Kołobrzegu, nieposzlakowana opinia, znajomości, wówczas nie pasowało. Co dobre, potem zaprezentuje się, że Aneta D. przez każdy czas trafiała się z Mariuszem G., jednak jego ani razu członkowie rodziny, z którymi mówili, nie widzieli (Mariusz G. został aresztowany na dwa dni przed naszym ślubem z pozostałą osobą). Uważały ich oraz nowe kobiety. Mieszkanie, która zamordowana kobieta miała, było wynajmowane. Ona jedyna mieszkała w różnym lokalu. Sąsiedzi mówią, że wtedy jej nie widzieli, dlatego same jej nieobecność nie wzbudziła w nikim niepokoju.

Gdy policjanci zaczęli łączyć sprawy zaginionych kobiet, gdy poszła na jaw sprawa samochodu jednej z poszukiwanych mieszkanek Kołobrzegu, było teraz wiadomo, że pracowniki są że na tropie seryjnego mordercy. Rzeczywistość zaczęła ich tychże natomiast stanowi wysoce skomplikowana. Dlatego ta rzecz tak długo trwała. Aneta D. została zamordowana we wrześniu bądź w październiku 2018 roku. Jej ciało, jak podkreśla chronologia komunikatów prokuratury, zakopano w Lesie Charzyńskim. Mariuszowi G. grozi kara nie niższa niż 12 lat więzienia, a nawet dożywocie.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x