Gratulację otrzymujesz darmowy prezent

Gratulacje otrzymujesz prezent i możliwość nagrody, wejdź i zarejestruj adres dostawy

Polecane portale

Mieszkania dla młodych – nowy projekt rządu

Już na początku przyszłego roku mają zostać wprowadzone w życie ustalenia nowego programu rządu. Program ten ma spowodować, że młode małżeństwa będą mogły zdobyć wreszcie swoje upragnione mieszkanie.

Mieszkanie dla młodych, zakłada, że młode małżeństwo z jednym dzieckiem uzyska dopłatę na tzw, wkład własny do mieszkania w wysokości 15 procent od wartości całej nieruchomości. To dosyć duża kwota, kiedy młodzi kupią mieszkanie o wartości około 250 tysięcy złotych, będą musieli zaciągnąć kredyt o wartości ok 219 tysięcy złotych. Znacząco obniży to sumę całej wartości kredyty. Program obejmie mieszkania na rynku pierwotnym, niestety rynek wtórny nie będzie brany pod uwagę.

To dość ciekawa propozycja, program,,Mieszkania dla młodych” ma zastąpić, funkcjonujący jeszcze w zeszłym roku program,, Rodzina na swoim”. W poprzednim programie rynek wtórny był brany pod uwagę, teraz niestety jest to nie możliwe. Szkoda, ponieważ rynek pierwotny rządzi się prawem wysokich cen i jest mniej dostępny dla ludzi z mniejszych miast.

 
Artykuł powstał dzięki serwisowi pierwsza pożyczka
 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x