Miejsce targowe w Kołobrzegu remont

Przedsiębiorcy nie zgodzili się na grunt oferowany przez miasto, jako zastępczy, na etap remontu targowiska miejskiego przy ulicy Trzebiatowskiej. Magistrat chciał przenieść handlujących na trasę Okopową, niedaleko kładki nad torami. Przeszkodą miał być zły dojazd i minus miejsc parkingowych.

Miejsce targowe w Kołobrzegu remont

 

W trakcie spotkania z górami miasta zaproponowano parking przy stadionie. Tu przeszkodą istnieje przecież plan zagospodarowania, który uniemożliwia handel w ostatnim polu. Chociaż urzędnicy sprawdzą czyli na że nie odda się nic w ostatnim przedmiocie zrobić. Alternatywą tworzy być miejsce naprzeciw kołobrzeskiego cmentarza. Docelowo stanowi one określone pod postać nowego schroniska dla bezdomnych zwierząt. Wkrótce kupcy wraz z urzędnikami mają przyjrzeć się wskazanej lokalizacji.

Dodatkowo handlujący chcieliby zmienić termin wartego 6,5 miliona remontu. Magistrat chciał rozstrzygnąć przetarg dodatkowo w współczesnym roku, tak by po 4 miesiącach prac ważna było z powrotem handlować przy ulicy Trzebiatowskiej. Jednak prawdopodobne jest, że remont rozpocznie się dopiero jesienią. Jak prowadzą handlujący, to wiosna stanowi dla nich najtrudniejszym okresem.

Przypomnijmy: oprócz nowej dróg, na targu przy ul. Trzebiatowskiej, mają pojawić się oraz inne pawilony handlowe, zadaszenie dla młodszych handlarzy i oświetlenie.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x