KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Crossfitterzy z centra nad Parsętą nie zwalniają tempa. W zeszły weekend przedstawiciele Rams Trening House wzięli wkład w zawodach „Battle of the Castle” realizowanych przez klub ze Świecia.

KOŁOBRZESCY CROSSFITTERZY Z MEDALAMI

Reprezentacja Rams okazywała się z czterech zawodników, z których każdy startował w następnej kategorii. Martyna Świtlińska spróbowała swoje grupy w kat. kobiety początkujący, Andrzej Szpitun w kat. mężczyźni 35+, Mikołaj Dorosz w kat. mężczyźni 40+ oraz Damian Świtliński w kat. mężczyźni Open.

Zawody zwracały się z czterech różnych konkurencji i finału dla najlepszych sześciu zawodników z konkretnych kategorii. Pierwszą konkurencją, z jaką przyszło się zmierzyć to styl (około 3km) wokół zabytkowego zamku krzyżackiego w Świeciu. Obecnie na starcie zawodów kołobrzeżanie pokazali lwi pazur i wszelki z nich uplasował się w top 5 swojej kategorii. Pozostałe konkurencje to dowód siły, wytrzymałości i gimnastyki i jakości, czyli typowy CrossFit.

Do końca przeszli wszyscy kołobrzeżanie, gdzie wszystek z nich doskonale się zaprezentował. Szczególne brawa należą się dla Martyny Świtlińskiej, gdzie w wyniku jednym punktem wywalczyła mieszkanie na podium natomiast istniały ostatnie dla niej liczby tego typu zawody. Mikołaj Dorosz również dzięki dobremu celowi zapewnił sobie osiągnięcie w domowej kategorii. Jedyny w ostatnich zawodach zaprezentował się Damian Świtliński , który zwycięstwo w „Battle of the Castle” zapewnił sobie także przed finałem. Dużo do podium zabrakło jedynie Andrzejowi Szpitunowi. Kołobrzeżanin nastąpił w silnie obsadzonej kategorii wiekowej.

Wyniki:
1 miejsce (kat. Open) – Damian Świtliński
1 miejsce – (kat. +40) – Mikołaj Dorosz
3 miejsce (kat. początkujący) – Martyna Świtlińska
5 miejsce (kat. +35) – Andrzej Szpitun

 

Zobacz również Tylko Kołobrzeg

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x