Gratulację otrzymujesz darmowy prezent

Gratulacje otrzymujesz prezent i możliwość nagrody, wejdź i zarejestruj adres dostawy

Zachodniopomorskie

Kobiety Mafii 2 Stepnica gdzie obejrzeć lub kupić?

Film pojawił się w naszych kinach 22 lutego 2019 roku, za toż w międzynarodowych kinach widzowie potrafili go sprawdzić już 19 lutego 2019 roku. Za reżyserie filmu odpowiadał Patryk Vega a scenariusz do niego powiedział Olaf Olszewski zgodnie z Patrykiem Vegą.

Kobiety Mafii 2 Dobrzany gdzie obejrzeć lub kupić?

 

Warto te wspomnieć o aktorach odtwarzających ważne role. Oczywiście nie mogło zabraknąć polskich gwiazd takich jak Agnieszka Dygant, Piotr Adamczyk, Aleksandra Grabowska, Aleksandra Popławska oraz Katarzyna Warnke. Zgodnie z własnymi gwiazdami wystąpili także Angie Cepeda oraz Enrique Arce.
Akcja przedstawiona w filmie przeprowadza się na trzech kontynentach i dwóch półkulach świata. Widzowie mogą to zobaczyć Europe, Afrykę i Amerykę Łacińską.

wejdź

Kobiety mafii 2 wznoszą się na trylogię, gdzie Patryk Vega już wtedy wymyślił sobie kiedy chciałby pokazać całą historię. W pozostałej grupie dostajemy wątki trzech różnych formy, jakie w jednym etapie się przecinają. Po zabiciu męskiej części mafii na scenie mafijnej pojawia się Daria (Agnieszka Dygant), która zawiera ogromne plany, żeby odmienić własne przebywanie na odpowiedniejsze. Zawiera ona kontrakt na konkretny przemyt kokainy z kolumbijską mafią. Dzięki temu marzy położyć się na całe życie. W obecnym samym czasie Anka (Katarzyna Warnke) wychodzi z więzienia także wymaga sobie sama poradzić. Znaleźć miejsce, pracę, rozpocząć nowe mieszkanie, lecz nie jest gwoli niej toż swoje, ponieważ przez całe jej działanie była utrzymanką innych. Opływająca do tej chwili w luksusy, teraz klepię potrzebę i zdesperowana przyjmuje posadę kasjerki w supermarkecie. Z zmiany Siekiera nadal udaje się w Maroko, gdzie znajduje swojego przyszłego męża Amira, który wykazuje się terrorystą. Jednak zakochana na zabój zrobi dla niego wszystko.

Kobiety Mafii 2 Dobrzany gdzie obejrzeć lub kupić?

Najciekawszą sprawą jest problem Darii również jej sklep z Kolumbijczykami. Z prawdziwych podstaw ta lokata nie przedstawiam się, przez co w filmie pojawiają się dość nieoczekiwane zwroty akcji. Ograniczona do końcu tona kolumbijskiej kokainy jest podać jej trwanie nad rynkiem, jednak historia dokonuje się utratą artykułu i poważnymi problemami. Niania jest w daleki wobec kolumbijskiego kartelu, który nie zamierza tolerować niewywiązania się z karty, jednak to dokładnie Daria jest profesjonalnie zorganizowana do różnej rzeczywistości. Z początku pięła się po okresach mafijnej pracy bez męskich pleców a właśnie dostaje się na szczycie gangsterskiej drabiny. Zatem w jej wątku pojawiają się modne i atrakcyjne postacie, choćby gangster Mat (Piotr Adamczyk), Javier (grany przez Enrique Arce, gwiazdę Netflixowego La casa de papel) także jego filmowa żona Aida (Angie Cepeda), która w Polsce pojawia się jako kolumbijska pośredniczka Niani. Arce i Cepeda dobrze zapisują się w spokój całej historii, dając jej indywidualności i profesjonalizmu. Piotr Adamczyk w współczesnym obrazie także pokazał, że może łamać stereotypy dotyczące aktorów i stosowania ich z jedną, ważną pracą przez całe życie. Ogolony na łyso jako wytatuowany gangster doskonale wpasował się w imprezę filmu. Zresztą Patryk Vega słynie oczywiście z obecnego, że potrafi wyciągnąć z aktorów coś czego nie pokazali w ich dotychczasowej karierze aktorskiej.

Kobiety Mafii 2 Dobrzany gdzie obejrzeć lub kupić?

Najjaśniejszą gwiazdą filmu Kobiety mafii 2 jest bez wątpienia Katarzyna Warnke, która jest wprost stworzona do tego, żeby grać Ankę. Jednakże, aktorka czasami przesadza, zamieniając swoją jakość w sprzedaż dużą karykaturę. Wątek Anki przejmuje ekran w początkowej części filmu Vegi a w części drugiej znika niemal całkowicie, co jest że sprawą źle rozpisanego scenariusza, który czasami nieumiejętnie wiąże ze sobą nowe wątki filmu.

Sceny pracy nie płacą się sztuczne. Od razu widać, iż na obraz był przeznaczony dość wysoki budżet, ponieważ kiedy akcja umieszcza się do Maroko czy Kolumbii, to dzisiaj tam komunikuje się też plan filmowy. Dzięki temu obraz ukazuje się świetnie na ekranie. Widz oglądając go odczuwa poczucie autentyczności i zadbania o najniższe szczegóły. Reżyser jest konsekwentny oraz z dowolnym innym filmem stara się jakością wizualną zbliżać się do amerykańskich produkcji. A przy realizacji zdjęć w Kolumbii współpracował z obsługą robiącą serial Narcos dla Netflixa, a w Hiszpanii z obsługą Game of Thrones. Wynik ich sztuki jest kiedy najbardziej dostępny na ekranie.
Podsumowując, Kobiety mafii 2 są doskonałym filmem walce z faktami komediowymi, gdzie jesteśmy mało zabawnych skeczów oraz wątkami romantycznymi (Siekiery i Amira oraz Stelli i łotewskiego gangstera Janisa). Patryk Vega wie czego żądają z niego zwolennicy również im toż występuje, nie szczędząc budżetu na specjalnych zagranicznych aktorów czy helikoptery lecące nad Kolumbią. Film przypadnie do gustu każdemu, kto lubi dobre kino akcji, dodatkowo nie oczekując czegoś poważnego kina.

Kobiety Mafii 2 Dobrzany gdzie obejrzeć lub kupić?

Źródło do artykułu Kobiety Mafii 2 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x