Gratulację otrzymujesz darmowy prezent

Gratulacje otrzymujesz prezent i możliwość nagrody, wejdź i zarejestruj adres dostawy

Zachodniopomorskie

Finbo Trzebiatów

Planujesz wziąć pożyczkę? Chcesz dowiedzieć się, w który rób pożyczkodawca może zweryfikować Twoją sytuację gospodarczą? Przeczytaj produkt i dowiedz się, jak firmy pożyczkowe kontrolują swoich klientów.

Finbo Karlino

Rynek pożyczek pozabankowych ciągle się rozwija. Również nie chodzi tutaj ale o wartość umowy i siłę działalności. Spółki z branży dokonują coraz bardziej długich sprawdzeń klientów.

pożyczka finbo
pożyczka finbo

Zapomnij o telefonach do panowie i zaświadczeniach o zarobkach. Składając wniosek o pożyczkę, jednocześnie wyrażasz wiedzę na udostępnienie firmie bardzo lepszych danych.

zloz wniosek

Gdzie firmy pożyczkowe sprawdzają klientów

Większość pożyczkobiorców kojarzy nazwy takie jak BIK albo pożyczki BIG. Jeżeli wydaje Ciż się, że sprawdzenia zatrzymują się tylko do tych rejestrów – jesteś w błędzie. Firmy pożyczkowe coraz chętniej zmieniają się autorskimi bazami danych. Dlatego, jeżeli kiedykolwiek brałeś komercyjną pożyczkę – jest ogromna możliwość, że pożyczkodawca będzie mógł ocenić jej przebieg.

Dla przykładu – składając wniosek o pożyczkę w spółce Finbo Karlino , wyrażasz wiedzę na udostępnienie Twoich oddanych do 34 zewnętrznych podmiotów (w tymże do normalnej konkurencji firmy). Finbo Karlino uzyska informację zwrotną, czy ubiegałeś się o pożyczkę w tych podmiotach, którymi oddanymi się posługiwałeś a czy spłaciłeś ją na okres. Firmy podnoszą argument, iż istnieje wtedy niezbędne do zabezpieczenia się przed ewentualnymi nadużyciami (np. pobranie chwilówki na inne dane). Jednak pozyskanie takich informacji daje te duże pole do działalności analitycznej.
Nowe sposoby weryfikacji

Od 2012 roku użytkownicy są okazja podpisywania umów pożyczki przez internet. Najpopularniejszą metodą potwierdzenia tożsamości istnieje w współczesnym fakcie przelew weryfikacyjny. Dzięki temu instytucji pożyczkowe dowiadują się, na które dane osobowe został zarejestrowany rachunek bankowy. Zawsze to rozwiązanie pamięta także swoje właściwości. Grupa klientów firm pożyczkowych działa pod wpływem chwilowych impulsów. Wykonanie przelewu ma mało czasu – i wtedy klient pewno się rozmyślić.

Dlatego opracowano nowe sposoby weryfikacji – dedykowane aplikacje. Warto wymienić tu chociażby Kontomatik lub Groszconnect. Z użytkowaniem tych aplikacji nie musisz pracować przelewu. Wystarczy, że zalogujesz się do naszej bankowości elektronicznej.

zobacz również Finbo logowanie

Wykorzystując taką aplikację, jednocześnie udostępniasz pożyczkodawcy wszystkie wiedze powiązane z Twoim kontem. Firma może zobaczyć Twoje przelewy, zobaczyć nie bierzesz pieniądze, kto jest Twoim pracodawcą i ile wychodzisz na miesięczne utrzymanie. To szczególnie ważne dane. Dzięki nim, pożyczkodawca nie tylko oceni Twoją sytuację finansową, ale też będzie mógł tak profilować przyszłych klientów.

Źródło artykułu Jak firmy pożyczkowe sprawdzają klientów

Finbo Karlino

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x