Gratulację otrzymujesz darmowy prezent

Gratulacje otrzymujesz prezent i możliwość nagrody, wejdź i zarejestruj adres dostawy

Poradnik Klienta

Bramy Odkażające dla Własnych szpitali w konfrontacji z pandemią

Bramy Odkażające dla Naszych szpitali w konkurencji z pandemią – Pandemia wywołana przez wirus SARS-CoV-2 wówczas nie lada wyzwanie dla naszej służby zdrowia. Na usługę w konkurencji z obecną dolegliwością, aby tak zadbać o zdrowie personelu medycznego, ruszyły Politechnika Śląska, firma WAMM, a dodatkowo internetowa drogeria Neness.pl. W charakterze niedopuszczenia do minimum ryzyka zakażeń wśród medyków, postanowiono stworzyć pierwszy prototyp bramy odkażającej, jaka trzyma żyć zaopatrywana w szpitalach podczas trudnej gry z koronawirusem.

Bramy Odkażające dla Naszych szpitali w konkurencji z pandemią

Najogromniejsza grupa zakażeń wśród służby zdrowia najprawdopodobniej powstaje podczas ściągania odzieży ochronnej przez specjalistów, jacy są bliscy dostęp z zarażonymi. W Polsce liczba zakażeń medyków rośnie, a podstawowe środki uwadze nie jednak przedstawiają się wystarczające. Brama odkażająca jest dać dodatkową ochronę poprzez dezynfekcję kombinezonów obsługiwanych przez ludzi placówek zakaźnych. Takie podejście znacznie zmniejszy przenoszenie się wirusa w szatniach i miejscach socjalnych.

Pomysł tego dania został utworzony przez firmę WAAM, którą ułatwia naukowy patron: Politechnika Śląska. Pierwsza taka brama powstała teraz na starcie wybuchu epidemii w obrębie. W start w celu zaangażowała się internetowa drogeria Neness.pl, która ufundowała produkcję pierwszej takiej bramy odkażającej w Polsce. Stała ona ulokowana na oddziale zakaźnym w Szpitalu Specjalistycznym nr. 1 w Bytomiu.

Jak pracuje brama odkażająca?

Stanowi wtedy w duzi zautomatyzowane urządzenie założone przez system inżynierów WAAM. Jest do czyszczenia kombinezonów ochronnych, dzięki czemu zmniejsza zagrożenie rozprzestrzeniania niebezpiecznych drobnoustrojów. W bramie dany jest panel, na jakim wykrywane są przebieg dezynfekcji i informacje dla pani w. Wybiera się w niej więcej szczelny i zabezpieczony pojemnik na materiał odkażający.

Dlaczego wskazana jest usługa?

Końcem tej imprezie jest urządzenie każdych szpitali zakaźnych w Polsce obecnie w bramy odkażające, jakie potrafią skutecznie wesprzeć w hamowaniu zarażeń COVID-19 wśród pracowników służby zdrowia – osób szczególnie narażonych, i właściwie bardzo pracujących dla swego zdrowia oraz bezpieczeństwa! Aby stworzyć i umieścić taką kwotę urządzeń, przydatne jest oparcie finansowe. W zbiórce, którą planuje WAAM wspólnie z Neness, wszystek może pomóc akcję minimalną kwotą. Nawet najmniejsza pomoc przyspieszy wyposażanie kolejnych szpitali, by docelowo bramy pojawiły się w jakiejś placówce zakaźnej w Polsce.

Do organizatorów komunikują się kolejne szpitale, do jakich w skalę propozycje będą produkowane takie
bramy. Zachęcają oraz do zbioru w liczby kolejności wskazanego przez siebie szpitala, przez wpisywanie w opisach na dowód #bramadlagliwic.

Do walk włączyli się już influencerzy m.in. Cleo, Fit.Lovers, Joanna Kuberska, Psycho_Couple, Patrycja Wieja, Doktore kradzi, Magda Pyznar, a dodatkowo nowe opinie a instytucji umieszczające na bliskich social mediach daną o tej wyjątkowo istotnej inicjatywie. WhitePress Influencer również podszedł do ostatniej czynności i kierujemy, by zgodnie z nami pomóc tę znakomitą inicjatywę. Im znacznie akcja zostanie nagłośniona, tym łatwo uda się zebrać potrzebna sumę, oraz toż poradzi było dużo chronić lekarzy, ratowników medycznych i pielęgniarki – największych bohaterów tego niemożliwego okresu.

zobacz również Bramy Odkażające Dla Naszych Szpitali W Kampanii Z Pandemią

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x