Gratulację otrzymujesz darmowy prezent

Gratulacje otrzymujesz prezent i możliwość nagrody, wejdź i zarejestruj adres dostawy

AktulnościKołobrzegz Kołobrzegu

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Ogromny plakat reklamujący Kartę Mieszkańca, który zawisł na budynku Urzędu Miasta, ma stać usunięty w najkrótszą sobotę.

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Tym jednym zniknie problem połączony z brakiem krzyża na banerze. Przypominamy; o krzyż na banerze upomniały się środowiska katolickie. Daniem tych kobiet, pozbawiona tego symbolu katedra jest „obrazem nieprawdziwym i wypaczonym”. Grafika na reklamie Karty Mieszkańca wzbudzała kontrowersje przede każdym ze względu na swoją wielkość.

– Otrzymuje się tam realistyczne odwzorowanie bazyliki i tenże krzyż powinien się tam pojawić, tak jak znajduje się w rzeczywistości na katedrze – występowała w konwersacji z naszym portalem Katarzyna Paciorkowska, prezes Akcji Katolickiej. Do magistratu wpłynęło również, zapowiadane wcześniej, pismo stowarzyszeń katolickich w istocie przywrócenia krzyża na grafice bazyliki. Nie będzie jednak dyskusji na temat ewentualnych wymian na banerze.

W najkrótszą sobotę reklama Karty Mieszkańca ma stać zastąpiona świąteczną dekoracją budynku Urzędu Miasta. – Do 6 grudnia całe miasto traktuje żyć przygotowane na wielka, co roku ozdabiamy również budynek magistratu. Decyzja o zdjęciu banera nie jest wówczas powiązana z pismem, które do nas wpłynęło w współczesnym etapie – wyjaśnia Michał Kujaczyński, rzecznik urzędu. Baner wybierał się na budynku magistratu z paru miesięcy.

Zobacz również Kołobrzeg Nieruchomości

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x